ПРОЕКТ ОТПАДНИ ВОДИ

ПРОЕКТ ОТПАДНИ ВОДИ

КОНТАКТ

Контакт

К Ј П ВОДОВОД

Адреса:
Д-р Николиќ 64 - 2300 Кочани Македонија

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: Телефон: ++389 33 279 101

Факс: Факс: ++389 33 270 402

http://vodovodkocani.com.mk

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

Останати информации

Останати информации:

ОНЛАЈН ПЛАЌАЊЕ СМЕТКИ