ПРОЕКТ ОТПАДНИ ВОДИ

ПРОЕКТ ОТПАДНИ ВОДИ

СЕКТОР МЕНАЏМЕНТ

Контакти - Комунална хигиена

Тел. 279 101
Факс 270 402
 
 
Благојчо Андов
Раководител на РЕ ,,Комунална Хигиена,,
моб. 071 226 376 
 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Тел. 272 793

279 109

279 119

ОНЛАЈН ПЛАЌАЊЕ СМЕТКИ