ПРОЕКТ ОТПАДНИ ВОДИ

ПРОЕКТ ОТПАДНИ ВОДИ

СЕКТОР МЕНАЏМЕНТ

Контакти - Водовод и канализација

Тел. 279 101
Факс 270 402
 
Зоран Јорданов
Раководител на РЕ ,,Водовод и Канализација,,
моб.телефон:071/226-395
 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Фабрика за вода  274 087

  

П.С. Грдовци  272 776

ОНЛАЈН ПЛАЌАЊЕ СМЕТКИ